I přes rekordní nárůst počtu domácích fotovoltaik v roce 2023 se Češi stále zdráhají využívat potenciál, který jim vlastní solární elektrárna umožnuje. A my v SOLSOL to chceme změnit. Proto ve spolupráci s partnerskými firmami z oboru spouštíme na webu www.vyhrajsolary.cz soutěž o technologie pro tři fotovoltaické elektrárny zdarma.

Doufáme, že díky soutěži se rozhoupou i ti, kteří dosud váhali. Účastníci soutěže totiž mají možnost získat technologie zdarma, a navíc si je vybrat přesně na míru. Jedinou podmínkou je využít k instalaci prověřenou realizační firmu a střídač značky Growatt.

Čísla mluví jasně: fotovoltaika se vyplatí

Soutěž spouštíme v době, kdy poslední průzkumy potvrzují prokazatelné výhody fotovoltaiky pro domácnosti. Investice do solární elektrárny s baterií totiž dokázala snížit spotřebu elektřiny u třetiny domácností o 20 až 40 %. A čtvrtina majitelů fotovoltaických elektráren dokonce odebírá ze sítě o 40 % méně elektřiny. 

Hlavní motivací pro pořízení fotovoltaiky je finanční úspora a větší energetická soběstačnost. “V kombinaci s nižšími cenami technologií se i razantně zkrátila návratnost celé investice. Fotovoltaika je aktuálně nejdostupnější za poslední tři roky,” říká Radek Orság, CEO SOLSOL.

Zájem o fotovoltaiku roste i díky podpoře programů jako Nová zelená úsporám. A právě od tohoto programu se odvíjí i soutěžní otázka, na kterou soutěžící mohou odpovídat od 1. května do 30. září 2024 na webu www.vyhrajsolary.cz. Vítěze pak vyhlásíme do 31. října 2024.

O co se hraje

Soutěžící se mohou těšit na atraktivní ceny: tři šťastní výherci získají technologie pro fotovoltaickou elektrárnu zcela zdarma. Stačí odpovědět na otázku, s partnerskou firmou nainstalovat fotovoltaiku se střídačem Growatt a my v případě výhry dorovnáme částku z dotačního příspěvku z programu Nová zelená úsporám do maximální výše 180 000 Kč. 

Navíc, deset dalších účastníků získá perfektní cenu útěchy. Tou je mobilní fotovoltaická elektrárnu Growatt Infinity s mobilním panelem o výkonu 100 kWp v hodnotě 35 000 Kč.

Nalákali jsme vás? Zapojte se do soutěže na webu www.vyhrajsolary.cz. S námi máte vlastní solární elektrárnu na dosah ruky!

Chcete soutěž nabídnout Vašim zákazníkům?

Pokud se chcete svézt na soutěžní vlně a nabídnout soutěž i Vašim zákazníkům, zaregistrujte svoji firmu mezi partnery soutěže a my vás přidáme na web soutěže. Soutěžící si pak mohou mezi zaregistrovanými partnery vybrat firmu, u které poptají realizaci FVE.

Chci být partner soutěže