S radostí oznamujeme, že jsme se dohodli s výrobcem prestižních konstrukcí Van der Valk na exkluzivním zastoupení pro Českou republiku. Společně tak přinášíme kvalitní a inovativních řešení konstrukcí na náš trh.

Proč jsme se rozhodli pro Van der Valk?

 1. Rychlá montáž: Každý solární panel může být nainstalován během rekordních 3 minut. Díky tomu šetříme váš čas i náklady. Přinášíme maximální efektivitu pro fotovoltaické konstrukce.
   
 2. Bezpečnost na prvním místě: Van der Valk je synonymem pro bezpečnost. Konstrukce splňují nejpřísnější bezpečnostní standardy na světě.
   
 3. Flexibilita bez kompromisů: Nezáleží na tom, jaký typ střechy máte – plochá, šikmá, z plechu či tašek – Van der Valk má pro každou situaci optimální řešení.
   
 4. Záruka, která vás bude doprovázet: S 10letou standardní zárukou a možností navýšení až na 25 let je jasné, že Van der Valk stojí za svými produkty dlouhodobě.
   
 5. Plánovací software: Bezplatný ValkPVplanner umožňuje jednoduše plánovat konstrukci dle satelitních snímků nebo rozměrů střechy. Výsledkem je podrobný seznam vč. montážních výkresů a seznamu materiálu a případné zátěže.

Konstrukce Van der Valk byly využity na velkých projektech jako je např. Tesla Gigafactory v Berlíně, což je jasným důkazem jejich kvality a inovativního přístupu. Podívejte se, jak snadná je montáž konstrukce.

Montáž Van der Valk