Rádi bychom Vás informovali o novém kroku, který nás posouvá dále v našem odhodlání inovovat a poskytovat komplexní služby v oblasti fotovoltaiky. 

Nedávno jsme uzavřeli partnerství se start-upem Wue, který se specializuje na softwarová řešení pro instalační společnosti. Wue umožňuje snadné a rychlé automatizování procesu vytváření cenových nabídek pro fotovoltaické elektrárny a tepelná čerpadla, včetně možnosti rychlé kontroly stavu zakázek a automatického generování potřebných legislativních dokumentů a oficiálních žádostí.

Kromě toho spolupracujeme s týmem Wue na přípravě nové platformy WUE 2.0, která bude spuštěna toto léto. Tato platforma bude fungovat jako univerzální CRM systém navržený přímo pro potřeby instalačních firem bez ohledu na velikost a nabídne řešení šitá na míru specifikům našich klientů.

Naše investice do start-upu Wue navazuje na loňský vstup do společnosti ČEZ Recyklace, která se zabývá recyklací a konečnou fází životního cyklu fotovoltaických elektráren. Tímto krokem a vývojem aplikace ALFRED.Energy, která optimalizuje provoz FVE, nadále posilujeme naši pozici dodavatele špičkových fotovoltaických technologií a služeb.

Poskytování komplexních řešení s přidanou hodnotou je pro naši obchodní strategii důležitý krok. Jsme nadšeni, že můžeme tento vývoj sdílet s vámi a těšíme se na další spolupráci na naší společné cestě k udržitelnější budoucnosti.

Vstoupili jsme do WUE